English  English  English  English  English  English  English 

 • Giriş ekranından, sırasıyla Applications > Settings > Accounts & sync > Add account > Manual setup (Uygulamalar - Ayarlar - Hesaplar ve eşitleme - Hesap ekle - El ile kurulum) öğelerine dokunun.
 • Incoming settings (Gelen ayarları) ekranında, Protocol (Protokol) açılan menüsünde, IMAP veya POP3 öğesini seçin. Daha fazla özellik desteklediğinden IMAP'i seçmenizi öneririz.
 • Email address (E-posta adresi) ve Username (Kullanıcı adı) kutularına, tam e-posta adresinizi (örneğin, taner@contoso.com) yazın ve sonra Next'i (İleri) seçin. Kullanıcı adınız e-posta adresinizle aynıdır.
 • Parola metin kutusuna parolanızı girin.
 • IMAP server (IMAP sunucusu) veya POP3 server (POP sunucusu) metin kutusuna, IMAP veya POP sunucunuzun adını girin. Bu adımı ve bu yordamdaki diğer adımları tamamlamak için gereken sunucu ayarlarını nasıl bulacağınız hakkında bilgi için, bu konunun ilerisindeki “Sunucu ayarlarını nasıl bulabilirim” başlığına bakın.
 • Security type (Güvenlik türü) açılan menüsünde ve Server port (Sunucu bağlantı noktası) metin kutusunda, 5. adımda bulduğunuz POP veya IMAP ayarlarını belirtin ve sonra Next'e (İleri) dokunun. E-posta uygulamanız IMAP veya POP ayarlarınızı kontrol eder.
 • Outgoing server settings (Giden sunucusu ayarları) ekranında, Login required (Oturum açılması gerekiyor) seçeneği seçilmiş olmalıdır ve Username (Kullanıcı adı) ve Password (Parola) metin kutuları doldurulmuş olmalıdır.
 • SMTP server (SMTP sunucusu) metin kutusunda, 5. adımda bulduğunuz SMTP sunucusu adını girin.
 • Security type (Güvenlik türü) açılan menüsünde ve Server port (Sunucu bağlantı noktası) metin kutusunda, 5. adımda bulduğunuz SMTP ayarlarını belirtin ve sonra Next'i (İleri) tıklatın.
 • Account name (Hesap adı) metin kutusunda, hesabınız için bir ad girin (örneğin, “Office 365 e-postası” veya “İş e-postası). Your name (Adınız) metin kutusunda, başkalarına e-posta gönderdiğinizde görüntülenmesini istediğiniz adı (örneğin, “Taner Soner”) girin ve sonra Finish Setup'ı (Kurulumu Bitir) seçin.
   
 • Sunucu ayarlarınızı bulmak için, Outlook Web App kullanarak e-posta hesabınızda oturum açın. Oturum açtıktan sonra, Seçenekler > Tüm Seçenekleri Görün > Hesap > Hesabım > POP, IMAP ve SMTP erişimi ayarları'nı tıklatın. Girmeniz gereken POP3, IMAP4 ve SMTP sunucusu adı ve diğer ayarlar Protokol Ayarları sayfasında, Dış POP ayarı veya IMAP ayarı ve SMTP ayarı altında gösterilir.

  İstatistik

  Aktif Ziyaretçi 1
  Bugün Tekil74
  Bugün Çoğul 1209
  Toplam Tekil 711711
  Toplam Çoğul12648793
  Ip 35.170.75.58

  Anket

  BEDAVA DERNEK SİTENİZ OLMASINI İSTERMİSİNİZ
  EVET
  74%
  HAYIR
  26%


  ANKET SONUÇLARI
  Ankete 74 kişi katıldı
  Tüm Anketler

  İletişim

  www.mayasan.net
  mayasan@mayasan.net
  0 542 518 53 11
  mayasan.net