English  English  English  English  English  English  English 

MAYASAN PORTAL V 2.0 DESTEK SAYFASI cCc_   @    _cCc 
http://www.ulkuerleri.co.cc/
sitemizden yardımlarını esirgemeyen sayın "cCc_   @    _cCc" e teşekkürlerimizi bir borç biliriz saygılarımızla


 

KURULUM VE AÇIKLAMA

Versiyon 2.0 ile yenilikler,

Portalimiz’da blok uygulamasi gelistirildi yönetici admin panelinden blok ekleye biliyor. Tema sistemi gelistirildi admin panelinden site yöneticisi tema ekleye biliyor üyeler kendi temalarini seçebiliyor. Pakette 2 adet tema var. Video, mp3, resim, yazilar, dosyalar, link sistemi getirildi üyeler video, mp3, resim, yazi, dosya, link ekleye biliyor. Isterseniz admin panelinden ekleme seçenegini kaldira biliyorsunuz ve bu içerigi sitelerine ekleme kodu ile yayinlaya bilirler. Içerigi puanlama olusturuldu siteyi ziyaret edenler içerige puan verebiliyor. Genis bir sekilde site içinde arama yapabiliyor. Forum bölümü açildi, sistemde artik forumda var. Üyelere özel notlarini tutabilecekleri bir ajanda sistemi eklendi. Sayfa sistemi gelistirildi V 1.0 daki zorluk kaldirildi daha kolay sistem kodlandi yan menü üst menü sistemi degistirildi. Db yedekleme ve onarma sistemi getirildi site yöneticisi admin panelinden dbnin boyutunu düsürüyor, yedekliyor ve onarabiliyor. Sitede sayfa arasi geçisler ve yenile yapmaya karsi flood koruma getirildi. Üye olurken siteye içerik eklerken güvenlik kodu uygulamasi getirildi. Siteye üye olurken ve sifremi unuttum bölümünde üyeye otomatik sifre önerme saglandi. Hata ve uyari mesajlari tek sayfaya toplandi hata.asp. Sitenin ayarlari ayar.asp ve settings.asp dosyalarindan ayarlanacak sekilde uyarlandi. Eger sitenin veri yolunu adresini kendinize göre degistirmez iseniz sitenin üzerinde uyari veriyor. Üyeler. asp ve mesajlasma. asp dosyalari yeniden kodlandi. Doküman olarak bakilan içerik Word doküman olarak alina biliyor. Sayfa gösterim sayaci eklendi her sayfa kaç kez görüntülenmis istatistik tutuyor. Siteyi gezenler isterse siteyi arkadaslarina önere biliyor. Sayfa ortasinda kayan duyuru sistemi getirildi. Site yükleniyor seçenegi admin panelinden aktif pasif edile biliyor. Portalda radyo blogu sayesinde ziyaretçilere radyo dinleme imkâni sunabiliyorsunuz. Siteyi istediginiz zaman kapata biliyorsunuz. Ana sayfada popup reklâm ekleyip kaldirabiliyorsunuz. Sitede arama yapabiliyoruz sonuçlar googleden geliyor. Sifremi unuttum bölümünde ise bir pc 1 saatte 2 kez sifremi unuttum bölümünü kullanabiliyor güvenlik amaçli. Sistemde google reklami yayinlaya biliyorsunuz isterseniz sitedeki tüm reklamlari bir tikla kaldirabiliyorsunuz.

Kurulum;
- ayar.asp dosyasindan veritabani yolunu degistirin.
- Db klasörlerine yazma izni verin.
- Site tavsiye için setting.asp dosyasinda gerekli ayarlamalari yapiniz

Sayfa Yetkilendirme;
Bir sayfayi sadece üyelere özel olmasini istiyorsaniz sayfanin basina kodu koymalisiniz.

Güncelleme;
- Admin panelinde güncelleme kontrol bölümüne bakiniz
- Admin paneline giriste js ile varsa güncelleme ler çikacaktir
Bazi art niyetli kisiler bunun siteyi takip oldugunu idda ettikleri için açiklama geregi duydum.

Sorun & Destek;
Her türlü soru & sorun & desteginizi
mayasan.brinkster.net adresinden ve Mayasan Portal forumundan yardim alabilirsiniz.
sitenin altinda bulunan "mayasan portal v 2.0" yazisini kaldirmadiginiz taktirde

Önemli;
Bu sistem ücretsiz olarak dagitilmaktadir. Hiçbir çikar gözetilmemektedir. Sizlerinde sistem ile gelistirdiginiz her türlü içerigi sitemizde paylasmaya açigiz.


İNDİR

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


TEMA

mavi temayı indirme için

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


GÜNCELLEME

GENEL GÜNCELLEME: SİSTEMDE BULUNAN SAYAÇ TEKİL SAYMA İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMİYORDU ZİYARETÇİ DEFTERİNE KAYIT GİRİLİRKEN E-MAİL GÖSTER GÖSTERME SEÇENEĞİ AKTİF OLMUYORDU ÜYELER TARAFINDAN EKLENEN İÇERİK ADMİN TARAFINDAN ONAYLANMASA BİLE ANA SAYFADA SON BEŞ VE TOPLAM İÇERİK BÖLÜMÜNDE GÖRÜLÜYORDU ADMİN PANELİNDE SİTE DB Sİ BACKUP ALINIRKEN HATA VERİYODU PUANLAMA SİSTEMİNDEKİ İMAGES HATASI BU HATALAR ORTADAN KALKTI.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

PUANLAMA GÜNCELLEME: images dizininin içinde bulunan "puanlama" klasörünü siliniz indirmiş olduğunuz bu zipli dosyanın içinde bulunan "puanlama" klasörünü imagesin içine yükleyin

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


EKLENTİLER

FTP: ADMİN PANELİNDE SUNUCUYA DOSYA YÜKLEMEK İÇİN KULLANILAN FTP UYGULAMASI

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

İstatistik

Aktif Ziyaretçi 2
Bugün Tekil129
Bugün Çoğul 1276
Toplam Tekil 708941
Toplam Çoğul12622402
Ip 100.26.179.196

Anket

BEDAVA DERNEK SİTENİZ OLMASINI İSTERMİSİNİZ
EVET
74%
HAYIR
26%


ANKET SONUÇLARI
Ankete 74 kişi katıldı
Tüm Anketler

İletişim

www.mayasan.net
mayasan@mayasan.net
0 542 518 53 11
mayasan.net